Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přelovice

15. 8. 2012

Poslední závod který jsme navštívily jse konal v Přelovicích. Traktoriáda se konala na soukromém pozemku kterou pořádal  majitel pozemku. Závod se skládal ze tří disciplín.

První disciplína byla závod ve slalomu zajetí do garáže a projetí tratě zpátky do cíle na zpáteční rychlost, v této disciplíně náš stroj fofr 08 měl technické problémy a cílovou čaru nespatřil jednalo jse o problém v přenosu hnací síly. Druhy stroj Amálka zdolal trať bez problému. Fofr 08 byl odtažen do depa a po rozebrání  s pomocí pořadatelů  se podařilo  znovu stroj zprovoznit a byla nám poskytnuta opravná jízda která byla zdárně dokončena.

V druhé jízdě následovalo projetí terréní trati která nedělala problém žádnému s našich strojů, trať nebyla jak jsme zvykli a blata či jílu ale tvořílo jí s 60% písčité podlaží které bylo rozmočené takže trať byla jako bažina. Třetí jízda byla disciplína která je na většině závodů a to šnečí jízda traktor fofr 08 v této disciplíně konkurovat nemůže na takto malé rychlosti není stavěn traktor Amálka v této disciplíně je o něco lépe a závodník zkoušel i ruzné styly jak jet co nejpomaleji např. kličkováním ale ani tento styl nepohl k vítězství. Jinak na této akci traktor team Český Ráj bodoval a to na třetí pozici stroj Amálka a disciplíně slalom a stroj  fofr 08  skončil na 5.místě a terréním závodě fofr 08  4.místě  Amálka 6.místě.

 

Závěrem chceme složit velkou poklonu pořadatelům za skvěle zorganizovaný program této akce i servisního zázemí bez kterého by jsme závod nedokončily.

 Těšíme se na přístí ročník.

 Fotky a Videa: carlos8.rajce.idnes.cz/Prelovice/